Kibicujemy dalej Julii w The Voice of Poland

Poczynania pochodzącej z Kościana Julii Stolpe w programie telewizyjnym odkrywającym talenty wokalne śledzi od początku wielu kościaniaków. Dlatego wszystkich ich z pewnością ucieszyło przejście Julii do kolejnego etapu programu.

Julia Stolpe z pozostałymi uczestnikami z drużyny Sylwii Grzeszczak przed Nokautem (fot. Jan Bogacz/TVP).

Premierowe dwa odcinki programu wyświetlone w TVP2 w sobotni wieczór zatytułowane były Nokaut. W tym etapie programu z 28 uczestników wyłoniono 16, którzy będą występować już w programach na żywo. Robi się więc coraz poważniej, a wśród wybrańców jest Julia Stolpe.

Kościanianka w Nokaucie wystąpiła jako ostatnia z siódemki wokalistów należących do drużyny Sylwii Wrzeszczak. Jej brawurowe wykonanie kultowego hitu Zdzisławy Sośnickiej „Aleją Gwiazd” zauroczyło jurorów. Cała czwórka wypowiadała się o wokalistce bardzo pochlebnie. – Profesor Sośnicka podałaby Ci rękę. Słyszałem mnóstwo dziewcząt, które położyły tą piosenkę, nawet profesjonalistkipowiedział zwracając się do Julii po jej występie Marek Piekarczyk.

Nic więc dziwnego, że Julia przeszła do kolejnego etapu. Konkurencja staje się w tej chwili coraz mocniejsza, a kościanianka wyeliminowała w sobotę decyzją Sylwii Wrzeszczak inną bardzo dobrze śpiewającą dziewczynę – Małgorzatę Chruściel. Emocje są zatem coraz większe.

Występ Julii Stolpe w Nokaucie: