Imprezowe Dni Profilaktyki w Krzywiniu w weekend

"I Krzywińskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia" odbędą się w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę. Z tej okazji przewidzianych jest wiele przedsięwzięć o charakterze prozdrowotnym, ale także artystycznym.

Na wydarzenie w dniach 10-12 września zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywiniu we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Radą Seniorów gminy Krzywiń.

Przedsięwzięcia o charakterze prozdrowotnym to przede wszystkim piątkowy wykład profilaktyczny w Domu Strażaka w Krzywiniu oraz Mobilny Punkt Szczepień, który będzie działał w niedzielę, 12 września w godzinach 12.00-18.00. Sczepienia będą odbywać się bez zapisów, wystarczy tylko dowód osobisty. Nie zabraknie także imprez sportowych, w tym meczu pokazowego oldboyów Promienia Krzywiń, a także III Otwartych Mistrzostw Gminy Krzywiń w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

W programie wydarzenia przewidziano także kilka imprez o charakterze kulturalnym. największy z nich to koncert gwiazdy – Andrzeja Rybińskiego, który odbędzie się na zakończenie weekendu. Mieszkańcy gminy i goście będą miel okazję obejrzeć także spektakl teatralny artystów z Łodzi, a także podziwiać występy lokalnych zespołów, w tym mażoretek Verva Krzywiń, kabaretu uczniów z zespołu Szkół w Lubiniu oraz zespołu wokalnego działającego przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń.

Szczegółowy plan godzinowy wszystkich wydarzeń na plakacie.