Smog w powiecie kościańskim. Rocznie wdychamy co najmniej 380 papierosów

Zimą, gdy zapada zmrok, niebo nad Kościanem pokrywa czasem brunatna mgła. Nie inaczej jest na wsiach położonych w powiecie. Okazuje się, że może być to smog, pochodzący w głównej mierze z niskiej emisji, czyli pyłów dostających się do powietrza z kominów domów i zakładów.

Zalety treningu personalnego

Na temat treningu personalnego rozmawiamy z Arturem Kasprzakiem, specjalistą od takiego treningu z 4-letnim doświadczeniem i jednocześnie managerem w Transformers Studio w Kościanie.
Zarząd Spółdzielni Socjalnej Śmigielanka.

Wolne miejsca w Klubie Malucha Wiatraczek

Działający w Śmiglu Klub Malucha „Wiatraczek” dysponuje kilkoma wolnymi miejscami. Rodzice mogą zapisać tam dzieci w wieku od pierwszego do trzeciego roku życia. Bez sztywnych godzin, z możliwością adaptacji malucha do nowego otoczenia.

Czy warto zapisać swoje dziecko na zajęcia z programowania i robotyki?

Rok szkolny już się zaczął. Ten ostatni był dla nas bardzo wyjątkowy i ten również nie daje nam gwarancji na normalność. Jak w takim razie zadbać o nasze dzieci i ich edukację? Czy warto zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia? A jeżeli tak to na jakie?
Zdrowa żywność z Naturini

Zdrowa żywność z kościańską firmą rodzinną Naturini

Naturini.pl to młoda, lokalna firma, której założycielką jest Izabela Losiak-Skorupska. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma przygotowuje paczki ze zdrową żywnością po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym lub online. Klienci mogą również odbierać zamówienia bezpośrednio w olejarni przy ul. Prostej 24 A w Kościanie.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X