Art Fitness

Zdrowy styl życia z Art Fitness

Wraz z nadejściem jesieni i spadkiem temperatury następuje wzrost zainteresowania klubami fitness. Nie inaczej jest w kościańskim Art Fitness, chociaż tutaj klientów nie brakuje nawet latem. O ofercie klubu rozmawiamy z Natalią i Arturem Kurasiak, właścicielami klubu.

Czas na poprawę formy przed wakacjami

Zostały nam trzy miesiące do wakacji. Jeszcze nie jest za późno, by zadbać o kondycję i utratę nagromadzonych zimą kilogramów. O tym jak to zrobić i jakie pułapki mogą na nas czekać po drodze rozmawiamy z Dariuszem Musiałem, trenerem personalnym w Klubie Fitness Explozja.

Smog w powiecie kościańskim. Rocznie wdychamy co najmniej 380 papierosów

Zimą, gdy zapada zmrok, niebo nad Kościanem pokrywa czasem brunatna mgła. Nie inaczej jest na wsiach położonych w powiecie. Okazuje się, że może być to smog, pochodzący w głównej mierze z niskiej emisji, czyli pyłów dostających się do powietrza z kominów domów i zakładów.

Zalety treningu personalnego

Na temat treningu personalnego rozmawiamy z Arturem Kasprzakiem, specjalistą od takiego treningu z 4-letnim doświadczeniem i jednocześnie managerem w Transformers Studio w Kościanie.
Zarząd Spółdzielni Socjalnej Śmigielanka.

Wolne miejsca w Klubie Malucha Wiatraczek

Działający w Śmiglu Klub Malucha „Wiatraczek” dysponuje kilkoma wolnymi miejscami. Rodzice mogą zapisać tam dzieci w wieku od pierwszego do trzeciego roku życia. Bez sztywnych godzin, z możliwością adaptacji malucha do nowego otoczenia.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X