Kredyty w FINES – jesteśmy po to, by pomóc!

Masz kłopoty finansowe, a może planujesz remont, budowę domu, zakup mieszkania lub auta? Potrzebujesz kredytu i nie bardzo wiesz jak wybrać? Czy na pewno bank, w którym masz konto zaoferuje najniższą ratę?

OC w życiu prywatnym – na czym dokładnie polega?

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zarysować czyjś samochód podczas jazdy rowerem lub sterowania dronem? A może Twoje dziecko zbiło szybę? Przez nieszczelną pralkę zalałeś mieszkanie sąsiada? To sytuacje, które wiążą się nie tylko z pogorszeniem relacji międzyludzkich, ale także finansowymi konsekwencjami. Aby ich uniknąć, warto wcześniej wykupić ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Sprawdź!

Oczyszczanie organizmu na wiosnę ze św. Hildegardą z Bingen

Wiosna coraz bliżej, a zima prawie już za nami. Przyroda pokazuje nam, że właśnie zaczęło się przedwiośnie. To bardzo dobry okres na oczyszczenie organizmu z toksyn, które nagromadziły się zimową porą w organizmie.
Męski świat w Ściętej Głowie

Męski Świat w Ściętej Głowie

Na mapie Kościana powstało miejsce skierowane do panów w każdym wieku – od chłopców po seniorów. Ścięta Głowa to pierwszy barber shop w naszym mieście, po wizycie w którym każdy mężczyzna wyjdzie zadbany i zrelaksowany.
Agnieszka Lewandowska-Maroszek, właścicielka sklepu „Świat Olka” w Kościanie.

Jaki wózek wybrać dla naszego dziecka?

Na rynku mamy dostępnych mnóstwo propozycji wózków dziecięcych. Młodzi rodzice, szczególnie w przypadku pierwszego dziecka, mogą czuć się zagubieni w gąszczu ofert. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę kupując wózek podpowiada Agnieszka Lewandowska-Maroszek, właścicielka sklepu z akcesoriami niemowlęcymi „Świat Olka” w Kościanie.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X