Plaża Dębiec Festiwal już w sobotę

W najbliższą sobotę odbędzie się w Nowym Dębcu impreza na początek wakacji. Czeka moc atrakcji, a wydarzenie rozpocznie się w południe i potrwa do wieczora.

Plaża Dębiec Festiwal już w sobotę

Animacje dla dzieci, warsztaty w pirackim klimacie, konkurs na przebranie pirackie – to czeka na najmłodszych. W programie również wystawa samochodów Wrake Race wraz z licytacją przejazdów, rejsy spacerowe żaglówkami i pokaz ratownictwa wodnego.

Będą także festiwale. O 15.00 rozpocznie się Festiwal Smaku czyli „Święto Pieroga”, o 17.00 Festiwal Koloru, czyli zabawa z proszkami holi. Ponadto również o 17.00 rozpocznie się Festiwal Szant, czyli występ zespołu Półwiatry. Z kolei o 18.00 koncert gwiazdy, czyli  Zejman & Garkumpel.

Nie zabraknie także stałego elementu towarzyszącego imprezie w Dębcu – Biegu Romantycznego Parami, który wystartuje o 17.30. I na tym nie koniec, bo o 20.30 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Vacat.

Szczegółowy plan godzinowy znajduje się na plakacie. W trakcie całego dnia wydarzenia zbierane będą pieniądze na leczenie Marysi z Brenna chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.