Zamknij

Postaw na skuteczną reklamę w bezpłatnej gazecie Kościaniak

18:24, 26.03.2023 Autopromocja Aktualizacja: 12:02, 23.11.2023
Kościaniak to największa gazeta bezpłatna w Kościanie i powiecie kościańskim. Kościaniak to największa gazeta bezpłatna w Kościanie i powiecie kościańskim.

Kościaniak to poważny i rozpoznawalny tytuł prasowy, po który chętnie sięgają mieszkańcy Kościana i całego powiatu. Wykorzystaj potencjał bezpłatnej gazety i zareklamuj się w ich ulubionym tytule prasowym.

Kościaniak to największa gazeta bezpłatna w Kościanie i powiecie kościańskim, która raz w miesiącu w nakładzie 10000 egzemplarzy trafia w całości w ręce czytelników.

Wyróżnia nas brak zwrotów i kolportaż do skrzynek pocztowych.

Gazeta jest też dostępna w sklepach spożywczych, urzędach i punktach handlowych na terenie Kościana i całego powiatu (m.in. w Śmiglu, Czempiniu i Krzywiniu). Sprawna i zróżnicowana forma dystrybucji zapewnia dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Przez 12 lat wydawania gazety nasze pismo zyskało liczne grono oddanych Czytelników, którzy ufają, że podawane przez nas informacje są wiarygodne i rzetelne. W ten sam sposób podchodzą do publikowanych w gazecie reklam.

Obejmujemy zasięgiem obszar zamieszkały przez blisko 80 tys. osób. Są to mieszkańcy powiatu kościańskiego: Kościana, Czempinia, Śmigla i Krzywinia.

Najbliższe wydanie bezpłatnej gazety Kościaniak ukaże się w połowie grudnia.
Zadzwoń: 722 113 172, Napisz: [email protected]

(Autopromocja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%