Do groźnego wypadku doszło w niedzielę przed południem na terenie Stadniny Koni w Racocie. 11-latka spadła z konia. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Zdarzenie miało miejsce przed godziną 11.00. – Dziewczynka w wieku 11 lat spadła z konia. Na miejsce zadysponowano strażackie zastępy JRG Kościan i OSP Racot. Po dotarciu na miejsce, działał już tam zespół ratownictwa medycznego, który przybył karetką. To ratownicy zdecydowali o wezwaniu śmigłowca – informuje Dawid Kryś, oficer prasowy KP PSP Kościan.
Dziewczynka był a na szczęście przytomna i kontaktowa. Wiadomo, że doznała ogólnych potłuczeń, nie wiemy jednak dokładnie na ile poważny jest jej stan. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala na badania. Najprawdopodobniej trafi do Poznania.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz