Zamknij

Spotkanie z Zajączkiem na Placu Wolności [ZDJĘCIA]

Milena Waldowska 13:44, 07.04.2023 Aktualizacja: 08:23, 24.10.2025
Skomentuj Spotkanie z Zajączkiem na Placu Wolności [ZDJĘCIA]

Kościańskie przedszkolaki spotkały się w czwartek na Placu Wolności w Kościanie z Zajączkiem, który przyniósł im słodkie upominki. Były także gry i zabawy.

Słoneczny dzień w Wielki Czwartek służył spotkaniu na powietrzu z Zajączkiem. Na dzieci czekały zadania tropiące, których rozwiązanie prowadziło do ukrytych wcześniej koszyczków z czekoladowymi jajkami. Nie zabrakło także animacji i zabaw oraz występów w wykonaniu  dzieci.

Dzieci z wielkim przejęciem szukały upominków zostawionych przez Zajączka.  W nagrodę za przybycie, przedszkolaki otrzymywały czekoladowe zające z rąk burmistrza Piotra Ruszkiewicza. Podczas tego wydarzenia było wiele radości i uśmiechu, a Zajączek obiecał, że z przedszkolakami spotka się ponownie za rok.

Animacje zostały przygotowane przez Samorządowe Przedszkole nr 1 im. Wandy Chotomskiej w Kościanie.

Fot. UM Kościan

(Milena Waldowska)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%