Zamknij

McDonald's prawie gotowy. Kiedy otwarcie? [ZDJĘCIA]

08:30, 11.11.2023 Maciej Sibilak Aktualizacja: 10:49, 16.11.2023
Skomentuj

To już pewne, otwarcie restauracji McDonald’s w Kościanie nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Z wyznaczeniem oficjalnej daty sieć czeka do zakończenia ostatnich prac związanych z uporządkowaniem terenu i nasadzeniem roślin.

Budynek restauracji znajdującej się przy skrzyżowaniu ul. Śmigielskiej z drogą na Czarkowo jest już praktycznie gotowy. Na zewnątrz trwa porządkowanie terenu i przygotowania do nasadzeń. Wokół restauracji pojawią się drzewa, kwiaty i trawy ozdobne. Ostatnie prace wykończeniowe prowadzone są też w środku budynku.

[FOTORELACJA]2060[/FOTORELACJA]

Przed wejściem do restauracji znajduje się przeszklony ogródek ze stylowymi ławeczkami i stolikami oraz plac zabaw. Dla dzieci przygotowano specjalny domek ze zjeżdżalnią rurową. Na miłośników dwóch kółek czekają stojaki dla rowerów.

Parking dla samochodów usytuowany jest z boku budynku, wjazd znajduje się przy drodze na Czarkowo. Na zmotoryzowanych klientów McDonald's przygotowano dwa stanowiska do odbioru zamówień na wynos. W strefie McDrive zainstalowano też duże wyświetlacze przedstawiające aktualną ofertę.

Choć sieć nie wyznaczyła jeszcze oficjalnego terminu otwarcia restauracji, na „mieście” pojawiły się już plotki z przypuszczalnymi datami. Miłośnicy Big Maców muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Otwarcie nastąpi jednak wkrótce, a z tej okazji zostaną przygotowane dla klientów niespodzianki. Szczegóły poznamy już niebawem.

(Maciej Sibilak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

ChlepChlep

9 0

Najszybciej zbudowana budowla w Kościanie XDD 13:00, 12.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%