Zamknij

McDonald's coraz bliżej otwarcia, a KFC w budowie [ZDJĘCIA]

16:13, 20.10.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 12:13, 18.11.2023
Skomentuj

Prace związane z budową restauracji McDonald's w Kościanie zmierzają ku końcowi. Tymczasem po obu stronach drogi S5 na kościańskim odcinku trwa budowa lokalu na potrzeby innej popularnej sieci typu fast food, czyli KFC.

Jedni uwielbiają fast foody, inni nie uznają takiego jedzenia. Niezależnie jednak od tego, pojawienie się wielkich sieci z tego typu jedzeniem w Kościanie wywołuje emocje u wszystkich, bo w końcu doczekamy się u nas powiewu "wielkiego świata".

[FOTORELACJA]1997[/FOTORELACJA]

Jak już pisaliśmy na końcu września, budowa McDonald'sa idzie ekspresowo. Przy budynku pojawił się już charakterystyczny dla sieci wysoki słup z literą "M" informujący z daleka, że w tym miejscu znajduje się restauracja.

Lokal gastronomiczny będzie oferował pełnię usług, czyli także wydzieloną część dla kawiarni McCafe oraz McDrive dla klientów kupujących jedzenie na wynos, a poruszających się samochodami. Na zewnątrz są już także montowane urządzenia do zabaw dla dzieci.

Nie znamy jeszcze terminu otwarcia restauracji. Zgodnie ze swoją polityką, sieć nie informuje bowiem o tym przed ściśle zaplanowaną datą otwarcia. Na pewno nastąpi to jednak jeszcze w tym roku.

Posuwa się naprzód także budowa dwóch restauracji KFC przy drodze ekspresowej S5. Jedna powstaje przy MOP Sierakowo, a druga przy MOP Kokorzyn. Prace są w tej chwili na wcześniejszym etapie niż te przy McDonald'sie, ale poszukiwani są już pracownicy na stanowiska kierownicze.

Dodajmy, że w Miejscach Obsługi Klienta Sierakowo i Kokorzyn funkcjonują już stacje paliw Orlen. Są także parkingi, toalety, ławeczki ze stolikami do posilenia się i odpoczynku oraz plac zabaw. Ostatnim etapem zagospodarowania MOP-ów na odcinku S5 pomiędzy węzłami Kościan Północ i Kościan Południe będą restauracje KFC.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

SzymonSzymon

0 0

Przez ilość reklam, aż odechciewa się czytania 😅 16:41, 14.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MatMat

0 0

Dobrze, że tak dużo miejsc parkingowych… kto liczył zapotrzebowania rynku? I druga sprawa dobrze, że „zrobili” chodnik dla idących od strony ulicy śmigielskiej. Wynika z tego ze Mc tylko dla zmotoryzowanych. Nie dbają o osoby piesze i rowerzystów. Wszyscy idący z laczka prosto pod samochody!!!! 16:45, 14.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%