Na osiedlu Piastowskim w Kościanie rozgrywany jest przez sobotę i niedzielę turniej koszykówki ulicznej. To już piąta edycja tej lubianej imprezy, która w tym roku odbywa się w upale. Mimo to zawodnicy dzielnie walczą, a kibice bacznie obserwują ich zmagania.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz