W sobotę przed południem na Łazienkach w Kościanie spotkały się kościańskie Amazonki wraz z gośćmi, wśród których były m.in. zaprzyjaźnione kluby z innych miast. To cykliczne spotkanie o nazwie „Płyń kajakiem przed rakiem”, choć w tym roku kajaków nie było.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz