W sobotę przed południem na Łazienkach w Kościanie spotkały się kościańskie Amazonki wraz z gośćmi, wśród których były m.in. zaprzyjaźnione kluby z innych miast. To cykliczne spotkanie o nazwie „Płyń kajakiem przed rakiem”, choć w tym roku kajaków nie było.
2026-06-28 13:29:00