Zamknij

Wokalistki Pogłosu zaśpiewają Osiecką

12:10, 06.06.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:24, 10.06.2023
Skomentuj

7 czerwca w Willi Berlińskiej w Nielęgowie odbędzie się koncert piosenek z tekstami autorstwa Agnieszki Osieckiej. Zaśpiewają je uczennice Szkoły Emisji Głosu Pogłos.

Ostatnim razem dwa koncerty wokalistów Pogłosu odbyły się zimą i był to wówczas repertuar świąteczny. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę umiejętności młodych wokalistek w nowym repertuarze oraz otoczeniu.

Tytuł koncertu, który odbędzie się 7 czerwca brzmi „Blisko z serca do papieru”. Młode wokalistki Pogłosu zaprezentują utwory poetki – te bardziej i mniej znane. Całość będzie przeplatana historiami z życia pisarki. – Wydarzenie ma na celu wspomnienie wybitnej polskiej tekściarki, ale także przybliżenie jej twórczości młodszemu pokoleniu – mówi Emilia Ziegler-Opara, założycielka Pogłosu.

Wstęp na koncert kosztuje 25 zł od osoby. W cenie zapewniona jest kawa i ciasto. Zamówienia wejściówek można składać pod numerem tel. 880 709 046.

Szkoła Emisji Głosu Pogłos działa na terenie Kościana od 2020 roku i od początku swojej działalności z powodzeniem współtworzy kościańską przestrzeń kulturalną poprzez organizację koncertów tematycznych oraz spektaklów słowno-muzycznych. Wokaliści ubarwiają ponadto swoimi występami miejskie imprezy.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%