Zamknij

Serial Arkadego Fiedlera o Azji

01:47, 15.03.2019 Redakcja Aktualizacja: 02:36, 15.03.2019
Skomentuj
Kto z Was pamięta wizyty Arkadego Pawła Fiedlera w Kościanie i opowieści o jego podróżach wraz z "Zieloną Bestią" po Afryce i Azji? Teraz można oglądać premierowe odcinki serialu "Maluchem przez Azję" na kanale Youtube Arkady Fiedler - PoDrodze.

Wnuk słynnego podróżnika Arkadego Fiedlera gościł w Kościańskim Ośrodku Kultury dotychczas dwukrotnie (w 2015 i 2017 r.), a redakcja gazety "Kościaniak" miała przyjemność być współorganizatorem tych spotkań.

Podczas pierwszej wizyty podróżnika usłyszeliśmy opowieść o wyprawie małym fiatem do Afryki, a za drugim razem o wojażach tym samym samochodem po Azji. Obie wyprawy odbyły się w ramach projektu podróżniczo-filmowego "PoDrodze", a zatem ich celem - poza pokonaniem całej trasy - było jak najpełniejsze sfilmowanie wypraw.

Teraz możemy podziwiać efekty w 14-odcinkowym serialu "Maluchem przez Azję". Jak dotąd Arkady Fiedler udostępnił 6 odcinków, premiera 7 odcinka odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 marca około godz. 11.00.

Warto dodać, że materiał filmowy zdobył pierwsze miejsce w konkursie DT Awards organizowanym przez serwis Drive Tribe. A poniżej zwiastun serialu.

[WIDEO]1[/WIDEO]

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%