Zamknij

Premiera debiutanckiej płyty Searching for Management

11:38, 20.02.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:16, 17.03.2023
Skomentuj

Pod tą nazwą kryje się duet pochodzącego z Kościana perkusisty Jakuba Szwarca i pianisty Michała Rukszy. Ich muzyka to akustyczne i elektroniczne instrumenty w brzmieniu łączącym gatunki IDM, trance i techno.

Premiera albumu miała miejsce w piątek, 17 lutego. Trzeba oddać, że muzyka proponowana przez dwóch panów jest oryginalna i wzbudza zainteresowanie nawet wówczas, gdy nie jesteśmy fanami elektronicznych dźwięków. Jakub Szwarc i Michał Ruksza to doświadczeni i wykształceni twórcy, a także działacze branży muzycznej. Ich propozycja już została doceniona przez fachowców z branży. Duet pojawił się w audycjach Marcina Manna w Radiu Nowy Świat, Noviki i Kasi Rodek w Radiu Kampus czy w Neurotransmisji Baascha w Radiu 357.

Debiutanckiej płycie towarzyszy kilka pomysłowych teledysków stworzonych do niektórych utworów. Z kolei na koncertach wykonywane są transujące wizualizacje.

Sygnalizujemy pojawienie się albumu, gdyż Jakub Szwarc jest mieszkającym obecnie w Warszawie kościaniakiem. Perkusista ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. ks. dra Józefa Surzyńskiego w Kościanie.

Album w wersji CD można kupić pod linkiem: https://33-records.com/produkt/searching-for-management-cd/

Playlista z utworami z płyty znajduje się pod linkiem:

[WIDEO]44[/WIDEO]

&list=PLM1ombxrx-kVdzsyOn7zCdaVX32hlcL7x

 

[WIDEO]45[/WIDEO]

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%