Zamknij

Teatr dla dzieci na zakończenie wakacji

12:05, 29.08.2022 Milena Waldowska
Skomentuj
Kościański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na spektakl zatytułowany "O pchle, co manier nie miała. To spektakl musicalowy utrzymany w kabaretowym tonie z elementami języka angielskiego.

Spektakl zaprezentuje Teatr Tak, a jego scenariusz jest inspirowany tekstem Jana Brzechwy ,,Pchła Szachrajka". Będzie to opowieść o wielkiej damie, która jedyne czego w życiu nie miała, to własnych manier. Nikt nie spodziewał się, że w tak małej duszyczce mieści się tak ogromny brak kultury. Z tego braku pozostaje się tylko śmiać. Oczywiście pod warunkiem, że z naszymi manierami wszystko jest w porządku.


Przedstawienie będzie nie tylko bawić i kończyć się pouczającą puentą, ale nauka będzie pojawiać się również w trakcie trwania widowiska dzięki elementom interaktywnym jak gra w Magiczne Koło Wiedzy i piosenka "Kręć koło się kręć", nauka tańca animacyjnego "Aerobik o poranku", podróż ciuchcią i nauka piosenki "Jedzie ciuchcia ciuch ciuch ciuch". Pojawią się także elementy angielskiego w postaci pór roku i antonimów.

Spektakl odbędzie się w środę, 31 sierpnia o godz. 10.00 w sali widowiskowej KOK. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w KOK-u. Posiadacze Kościańskiej Karty Mieszkańca otrzymają 25 procent zniżki.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%