Zamknij

Wakacyjne poranki filmowe w KOK

21:14, 15.08.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 21:14, 15.08.2022
Skomentuj
W trzy ostatnie wakacyjne wtorki sierpnia Kościański Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych na dedykowane im filmy. Wstęp na seanse jest bezpłatny.

Tytuły filmów nie są podawane z uwagi na umowę z dystrybutorem. Z przedstawionego opisu można się jednak domyślić o jaki film chodzi. Są to bowiem znane produkcje.


I tak we wtorek, 16 sierpnia zostanie pokazany film o fabryce strachu. Dwójka głównych bohaterów - puchaty olbrzym i zielony jednooki - pracują w fabryce przy produkcji energii. A energia bierze się z dziecięcego strachu. Pewnego pechowego dnia, główny bohater przypadkiem wpuszcza do świata potworów małą dziewczynkę, która jest wyjątkowa, bo potworów się nie boi. Bohaterowie powoli zmieniają zdanie na temat dzieci, zaczynają rozumieć, że nie ma czego się bać i w końcu robią wszystko, żeby dziewczynka wróciła do swojego świata, chociaż czeka ich bardzo niebezpieczna podróż, pełna przeszkód i wrogów.

W kolejny wtorek, czyli 23 sierpnia dzieci obejrzą bajkę o zagubionej rybce. Urocza i wygadana rybka cierpiąca na zanik pamięci krótkotrwałej nagle przypomina sobie, że gdzieś daleko stąd ma rodzinę. Postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw i przygód podróż, by ją odnaleźć i poznać swoją przeszłość. Towarzyszą jej wierni przyjaciele, znani z poprzedniej części animacji, ale też nowe morskie stworzenia.

Sierpniowe seanse zakończy we wtorek, 30 sierpnia film o miłości prawdziwej. Opowiada on o pięknej dziewczynie z małej, francuskiej wioski, która ponad wszystko kocha swojego ojca i książki. Kiedy jej ojciec zostaje uwięziony w pałacu okrutnej bestii, córka decyduje się oddać w ręce potwora, by uwolnić rodziciela. Potwór pozostawia jednak dziewczynę nie w lochu, ale w pięknej komnacie. Dziewczyna nie wie jednak, że działa tam znacznie większy czar i to ona może zmienić życie istot mieszkających w pałacu.

Seanse odbywają się w sali kinowej KOK-u (wejście C). Ich początek o godz. 10.00. Widzowie proszeni są o rezerwowanie miejsc pod nr tel. 65 512-05-75.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%