Zamknij

Strefa Chillout na Łazienkach już w niedzielę

11:14, 28.07.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:14, 28.07.2022
Skomentuj
W najbliższą niedzielę, 31 lipca samorząd miejski Kościana wraz z partnerami zapraszają na wakacyjny piknik na Łazienkach. Program zapowiada się bogato, a wydarzenie będzie mieć także wymiar prozdrowotny.

Impreza rozpocznie się o godz. 15.00. Wśród atrakcji znajdą się m.in. warsztaty i animacje dla dzieci, gry, zabawy i konkursy, tyrolka, pokazy chemiczne i ratownictwa medycznego, prezentacje kościańskich klubów i stowarzyszeń. Obecni będą także strażacy z OSP Kościan, policji, WOPR-u Drużyna Kościan, a także Wodociągów Kościańskich, Miejskiej Biblioteki Publicznej, TOZ Kościan.

Nie zabraknie także stanowiska do ogniska i wspólnego grilla oraz oprawy muzycznej, którą zagwarantuje DJ. Zaplanowano także spektakl dla dzieci, spacer z alpakami i przejażdżki bryczką.

Będzie można także zadbać o zdrowie. Na stoisku profilaktyki zdrowia i uzależnień prowadzone będą pomiary poziomu glukozy we krwi. Panie będą miały możliwość nieodpłatnego przebadania się w cytobusie. Prowadzone mają być także darmowe badania składu ciała, konsultacje żywieniowe i treningowe.

Z uwagi na spodziewaną dużą liczbę odwiedzających, w tym zmotoryzowanych, Urząd Miejski prosi o korzystanie z parkingów na ulicy Wyszyńskiego oraz Bazaru Śródmieście przy ul. Leona Ciszaka.

 OPEN (obowiązują zapisy- link do informacji). Przewidziane jest stoisko TOZ Kościan, prezentacje kościańskich klubów oraz stowarzyszeń, dziecięce mistrzostwa Kościana w Beach Soccer, darmowe badania składu ciała, konsultacje żywieniowe i treningowe.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%