Zamknij

KOK zaprasza dzieci na Teatr Barnaby

11:09, 14.07.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:09, 14.07.2022
Skomentuj
Spektakl "Piecuch najwspanialszy na świecie" to połączenie animacji i gry w żywym planie, w którym aktor i lalka pełnią na scenie taką samą rolę. Lalki będą natomiast nietypowe, bo wykonane z drewna.

Widowisko teatralne tworzy jedna osoba - Marcin Marzec, charyzmatyczny aktor, reżyser i scenarzysta. Na scenie wykorzystuje swój głos, jak i dłonie dla ożywienia drewnianych figur, więc będzie się dużo działo. Tytułowy piecuch będzie mieć czarodziejskiego konia i zaczarowaną szablę, będzie przeżywać przygody, odgadywać zagadki, spotka niejednego smoka.

Zgodnie z zapowiedzią forma i treść zaskakują każdego, dlatego spektakl adresowany jest nie tylko do dzieci, ale również i dorosłych.

TEATR BARNABY

Teatr marionetkowy założony w 2014 roku w Gdańsku. Obecnie posiada cztery sceny lalkowe prezentujące jedenaście spektakli, w tym m.in.: "Baśń o rycerzu bez konia", "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa", "O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce", "Calineczka". Założycielem i twórcą scen jest Marcin Marzec, aktor, reżyser i scenograf marionetkowy. Teatr Barnaby regularnie współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi w całej Polsce i Europie. Przedstawienia teatru lalkowego zaprezentowane przez Teatr Barnaby można zobaczyć także na licznych festiwalach, takich jak Feta Gdańsk, Frytka OFF Częstochowa, GO Augustów, Oblężenie Malborka, Ulicznicy Gliwice i wiele innych.

Spektakl odbędzie się 20 lipca, w środę, o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Kościańskiego Ośrodka Kultury. Wydarzenie jest biletowane, cena biletu wynosi 20 zł

(dla posiadaczy Kościańskiej Karty Mieszkańca zniżka 25 proc.).

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%