Zamknij

Wianki w Zbęchach w weekend

11:43, 30.06.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 12:16, 13.07.2022
Skomentuj
W sobotę i niedzielę 2-3 lipca odbędzie się lubiana impreza w gminie Krzywiń na początek lata jaką są "Wianki w Zbęchach".

Festyn rozpocznie się w sobotę wieczorem od rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszy wianek. O godz. 21.00 nastąpi rozpalenie ogniska, a punktualnie o północy rozpocznie się pokaz pirotechniczny. Przez cały wieczór i noc (aż do godz. 3.00) potrwa zabawa taneczna z zespołem Pagost.


Z kolei w niedzielę festyn rozpocznie się o godz. 15.00 i przepełniony będzie atrakcjami. Zajęcia animacyjne z dziećmi będzie przeprowadzać Centrum Rozwoju Dziecka "Pozytywka". Dzieci będą miały także do dyspozycji dmuchany zamek, klauna, baloniki, bańki mydlane itp. Nie zabraknie również występów artystycznych, w tym zespołu Semlicze, mażoretek Verva Krzywiń, zespołu Ognisko Walusia. Na godz. 19.00 zaplanowano profesjonalny pokaz iluzji. Będą także pokazy dogoterapii, ratownictwa wodnego, które przeprowadzi WOPR z Gostynia oraz pierwszej pomocy. Wydarzenie zakończy wieczorna zabawa taneczna z zespołem Ever Band.

Podczas dwóch dni będą przeprowadzane także zbiórki na Zuzię chorującą na SMA oraz na zakup urządzeń sportowych nad jezioro. Ponadto w niedzielę o godz. 14.00 zostanie przeprowadzony charytatywny Turniej Kopa Sportowego dla Diany Maćkowiak, mieszkanki gminy Krzywiń.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%