Zamknij

Bangarang 3 Festival na początku lipca

15:05, 30.05.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 15:09, 30.05.2022
Skomentuj
W Chwałkowie w powiecie gostyńskim w dniach 1-2 lipca odbędzie się trzecia edycja festiwalu dla fanów ostrzejszych brzmień.

To będzie zdecydowanie super energetyczne rozpoczęcie tegorocznych wakacji. Festiwal odbywa się w niesamowitym miejscu, na ogromnej łące, a dojazd biegnie obok pola z dala od zabudowań mieszkalnych. W związku z lokalizacją wydarzenie funkcjonuje już powszechnie jako "festiwal w środku pola kukurydzy".

Chwałkowo znajduje się z kolei w gminie Krobia, około 50 km od Kościana. Stosunkowo więc niedaleko, by się na niego wybrać. A warto, bo na to wydarzenie przyjeżdżają osoby nawet z dalszych i większych miast jak Wrocław, Poznań czy Zielona Góra.

Poza doskonałą ofertą koncertową organizatorzy deklarują dbałość o każdy detal, w tym animacje dla dzieci, warsztaty i spotkania autorskie, strefę chillout, lokalną kulturę i sztukę. Ponadto strefę gastronomiczną, a dla przybyłych dostępne jest również bezpłatne pole namiotowe oraz parking. Same bilety nie są z kolei drogie.

Najważniejsze jednak, że wystąpią fantastyczne zespoły: Hunter, The Analogs, Zenek Kupatasa, Bracia Figo Fagot, Rewizja, Gorgonzolla, Chałtcore, Koniec Listopada, Inscydent, Bottlekopf, Cztery Mile Lasu, Niesamowita Sprawa i kilka innych. Łącznie 16 kapel na dwóch scenach, przez dwa dni. Polecamy, a sami z miłą chęcią objęliśmy patronatem medialnym to wydarzenie.

Szczegóły na: www.bangarangfestival.com.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%