Zamknij

Plan Dni Czempinia 2022

10:50, 24.05.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 15:22, 24.05.2022
Skomentuj
Tegoroczne Święto Czempinia odbędzie się w dniach 3-5 czerwca. Znany jest już szczegółowy plan wydarzenia.

Impreza gminna rozpocznie się tradycyjnie już festiwalem muzyki klubowej Sound Art Festival w piątek. Miejscem wydarzenia będzie teren przy Hali Sportowej Herkules. Początek o godz. 18.00, a zabawa potrwa aż do 1.30.

Sobota rozpocznie się od Turnieju piłki ręcznej na Hali Sportowej Herkules. W południe w Centrum Aktywizacji Społecznej Tlenownia odbędzie s Uroczysta sesja Rady Miejskiej Czempinia. Na godz. 17.00 zaplanowano otwarcie wystawy zatytułowanej "130 lat Ochotniczych Straży Pożarnych Ziemi Czempińskiej", co także nastąpi w Tlenowni.

Po południu, przy Hali Herkules rozpocznie się część koncertowa. Zagrają zespoły Flow Up, Szulerzy. Wieczorem rozpocznie się koncert gwiazd: najpierw zagrają Czarno-Czarni, a następnie Big Cyc.

Niedziela będzie mieć charakter rekreacyjny i rodzinny. I tak o godz. 13.00 z okazji 100 Lat Klubu Sportowego Helios Czempiń odbędzie się mecz oldbojów Helios-Lech. Na stadionie Helios będzie również strefa dla dzieci.

Z kolei przy Herkulesie będą odbywać się atrakcje w ramach Dnia Dziecka. W programie m.in. pokazy, animacje, spektakl teatralny i piknik strażacki.

Przez cały czas wydarzeniu towarzyszyć będą także stoiska gastronomiczne i handlowe oraz wesołe miasteczko. Atrakcją będzie też z pewnością możliwość skorzystania z lotów widokowych, a start będzie odbywał się na łące przy ul. Sokolniczej.

Szczegółowy rozkład godzinowy na plakacie.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%