Zamknij

Limit miejsc na Bieg Tropem Wilczym wyczerpany

02:57, 20.02.2019 Redakcja Aktualizacja: 02:57, 20.02.2019
Skomentuj
Tegoroczna edycja biegu odbędzie się w niedzielę 3 marca w Parku Miejskim im. Kajetana Morawskiego w Kościanie. Do biegu będzie można się jeszcze przyłączyć w dniu jego rozgrywania.

Ten największy w Polsce bieg pamięci przeprowadzany ku czci żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego przeprowadzany jest na dystansie 1.963 m.

Jest to bieg rodzinny i nieodpłatny, w którym  najważniejszy jest sam udział, a nie zajęte miejsce. Zapisy zostały zakończone ze względu na wyczerpanie limitu 180 sztuk pakietów startowych. Osoby, które nie zdołały się zapisać, a zależy im na wzięciu udziału w wydarzeniu, będą miały taką możliwość. Będzie można przyłączyć się do biegu bez pakietu, w dniu zawodów. A na pakiet składa się m.in. pamiątkowa koszulka bawełniana (koszulki w różnych rozmiarach - o dostępnym rozmiarze decyduje kolejność odbioru pakietu w dniu biegu).

Start i meta biegu znajdować się będą przy placu zabaw w Parku Miejskim, na wysokości tablicy informacyjnej o biegach "Parkrun Kościan". Uczestnicy sklasyfikowani będą według zajętych miejsc i pomiaru czasu.

Każdy uczestnik biegu na mecie otrzyma pamiątkowy medal. Nie są przewidziane klasyfikacje biegu, prócz klasyfikacji OPEN z zastrzeżeniem braku dodatkowych nagród, pucharów i innych gratyfikacji za zajęte miejsca.

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%