Zamknij

W sobotę triathlon. Uwaga na utrudnienia w ruchu

11:05, 09.09.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:06, 09.09.2022
Skomentuj
Już po raz kolejny Nowy Dębiec powita triathlonistów. Tegoroczne zawody odbędą się w sobotę, 10 września. Zawodnicy będą zmagać się na dwóch dystansach, nie zabraknie również dziecięcej rywalizacji. W związku z wydarzeniem należy przygotować się na utrudnienia w ruchu.

Zawody triathlonowe w Nowym Dębcu z cyklu Greatman Trilogy wpisały się na stałe w kalendarz imprez sportowych powiatu kościańskiego. Podczas tegorocznej edycji startujący indywidualnie i w sztafetach będą rywalizować na dwóch dystansach - 1/8 IronMana (950 m pływanie, 22,5 km rower, 5,25 km bieg) oraz 1/4 IronMana (475 m pływanie, 45 km rower, 10,5 km bieg). Odbędą się również zawody GreatKids w różnych kategoriach wiekowych. Dodajmy, że zawody w Nowym Dębcu wchodzą w cykl GreatMan, który obejmuje również Śrem i Kórnik, a w tym roku po raz pierwszy także Kłodawę.

W związku z organizacją zawodów, w najbliższą sobotę wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:
- w godzinach 9.45 - 11.45 całkowicie wyłączone z ruchu będą drogi na trasie Nowy Dębiec - Gryżyna - Osiek (do drogi na Nowy Dębiec)
- w godzinach 13.00 - 17.00 całkowicie wyłączone z ruchu będą drogi na trasie Nowy Dębiec - Gryżyna - Osiek - Januszewo (do progu zwalniającego)
- od godziny 9.45 do godziny 17.30 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu teren bezpośrednio przy plaży w Nowym Dębcu oraz ulice: Główna od ul. Wczasowej do ul. Leśnej; ul. Leśna na całym odcinku aż do Gryżynki; ul. Irysowa, ul. Mieczykowa; ul. Deptak od ul. Głównej do ul. Mieczykowej.

Dojazd do Nowego Dębca będzie możliwy przez cały dzień od Zglińca przez parking usytuowany wzdłuż ul. Głównej i dalej ul. Dębową, w podobny sposób będzie możliwy wyjazd z Nowego Dębca.

Za utrudnienia organizatorzy przepraszają.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%