Zamknij

Turniej Tańca Współczesnego w weekend w Kościanie

11:15, 21.04.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:15, 21.04.2022
Skomentuj
Już po raz VII w Kościanie odbędzie się ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Live Emotion" o Puchar Burmistrza Miasta Kościana.

Ten turniej  przyciąga przede wszystkim młodzież. To okazja dla nich do pokazania się, ale także zmierzenia w zaciętej tanecznej rywalizacji. Czekają nas dwa dni zmagań tancerzy z całej Polski, dwa dni zmagań trenerów, choreografów, a także dwa dni tańca w najlepszej postaci.

Podczas turnieju przewidzianych jest kilka kategorii tanecznych, w tym taniec nowoczesny (Hip-Hop, Breakdance, Street Dance, Bboying, Popping), taniec współczesny (Modern, Contemporary, Jazz, Balet) oraz inne formy tańca (Disco Dance, Show Case, Latino Solo, Dancehall). Formy prezentacji to solo, duet, formacja i miniformacja.

Zobaczymy zawodników podzielonych na trzy kategorie wiekowe: 9-11 lat, 12-15 lat, +16 lat i dwa poziomy zaawansowania: debiuty (zawodnicy ze stażem do 2 lat), mistrzowie (zawodnicy ze stażem powyżej 2 lat). Wśród tancerzy nie zabraknie oczywiście kościaniaków. W programie przewidziano także pokazy taneczne, a imprezę poprowadzi niezawodny Vito Ostyn WS.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę i niedzielę (23-24.04)  w Hali Sportowej przy ul. Wielichowskiej w Kościanie. Początek już o 8.00 aż do wieczora. Na turniej zapraszają Szkoła Tańca Poezja i Miasto Kościan. Dwa pełne dni świetnej zabawy i widowiska gwarantowane!

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%