Zamknij

Dwa turnieje dla Marysi z Brenna - zapowiedź

19:25, 17.11.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 19:25, 17.11.2021
Skomentuj
Choć na rzecz Marysi Drożdżyńskiej uzbierano już 9,5 mln zł na terapię genową, potrzebne będą jeszcze pieniądze na rehabilitację i dalsze leczenie. Dlatego w najbliższym czasie planowany jest turniej darta oraz kopa dla dziewczynki.

Inicjatorem obu wydarzeń jest Sołectwo Kurza Góra. Turniej pod nazwą "Dart dla Marysi" odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 listopada w sali wiejskiej w Kurzej Górze. To zawody otwarte, w których może wziąć udział każdy sympatyk rzutów lotkami do tarczy. Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach: dzieci, kobiety i mężczyźni. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpisowe w wysokości 50 zł dla osoby dorosłej i 10 zł dla dziecka, płatne tuż przed rozpoczęciem turnieju. Cały dochód z turnieju zostanie przekazany na rzecz Marysi.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek dla uczestników, medale dla wszystkich dzieci oraz puchary dla najlepszych zawodników, ale przede wszystkim świetny sposób na miłe spędzenie niedzielnego popołudnia w szczytnym celu. Zapisywać można się tuż przed rozpoczęciem turnieju w niedzielę o godz. 14.00 lub wcześniej pod nr tel. 782 637 846.

Tydzień później, w sobotę 27 listopada zaplanowano turniej kopa sportowego "Kopiarze dla Marysi z Brenna". Ten turniej pod Honorowym Patronatem Burmistrz Śmigla Małgorzaty Adamczak odbędzie się w Centrum Kultury w Śmiglu. Początek turnieju o godz. 18.00, natomiast biuro zawodów czynne będzie od godz. 17.00 i wówczas przeprowadzane będą zapisy. Na uczestników turnieju również czeka poczęstunek, puchary i rywalizacja w sportowym duchu fair play.

Organizatorami tego turnieju są: Kościańskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego, Sołectwo Kurza Góra i Centrum Kultury w Śmiglu. Partnerem jest z kolei Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Szczegółowe informacje w sprawie turnieju można uzyskać pod nr tel. 509 071 904 (Grzegorz Ratajczak). 

                                                 

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%