Zamknij

I mistrzostwa Kościana w biegu na 5000 m - trwają zapisy

10:41, 30.07.2020 Redakcja Aktualizacja: 10:41, 30.07.2020
Skomentuj
Kościan Track to nowa propozycja dla biegaczy z powiatu kościańskiego i nie tylko. Zawody odbędą się na stadionie miejskim co jest odpowiedzią na brak ulicznych biegów w dobie pandemii.

W ramach Kościan Track - I Mistrzostw Kościana w biegu na 5000 m odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego, Miasta Kościan, Gminy Kościan, Gminy Śmigiel, Gminy Krzywiń oraz Gminy Czempiń.

Wydarzenie odbędzie się 8 sierpnia i będą to biegi wieczorne. Obecnie trwają zapisy, które zostaną zamknięte 7 sierpnia, choć należy mieć na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona. W biegu może wziąć udział każdy kto ukończył 14 lat, niezależnie od tego, czy posiada licencję i przynależność klubową. Opłata startowa wynosi 30 zł, a dla każdego uczestnika przewidziany jest upominek. Zapisy prowadzone są online poprzez stronę www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/koscian-track.

Zawodnicy zostaną podzieleni na maksymalnie 30-osobowe grupy wg zadeklarowanych czasów w zgłoszeniu, a biegi będą odbywać się seriami. Szczegółowych informacji udziela Krzysztof Szymanowski: tel. 782-170-446.

Kościan Track, SOBOTA, 8 sierpnia, start godz. 19.00, Stadion Miejski w Kościanie

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%