Zamknij

Triathlon w Nowym Dębcu przeniesiony na sierpień

13:44, 16.04.2020 Redakcja Aktualizacja: 13:47, 16.04.2020
Skomentuj
Pierwotnie impreza miała odbyć się 23 maja. Z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej organizatorzy postanowili o jej przeniesieniu na niedzielę, 23 sierpnia. Tym samym triathlon wraca do terminu z poprzednich lat.

Kościańska impreza wchodzi w skład cyklu Greatman Trilogy, na który składają się zawody w Kórniku (9 sierpnia), w Nowym Dębcu (23 sierpnia) i w Śremie (13 września).

Wniesiona opłata startowa na zawody w Nowym Dębcu zostanie automatycznie przepisana na nowy termin. Jeżeli jednak komuś nowy termin nie odpowiada, opłatę może bezpłatnie przepisać na innego zawodnika, inne zawody wchodzące w skład cyklu lub przenieść ją na przyszłoroczne zawody. Organizatorzy dopuszczają również prawo do zwrotu opłaty i w tym celu proszą o kontakt mailowy na adres: [email protected] do 15 maja.

W tym roku odbędą się trzy konkurencje dla dorosłych: 1/8 ironmana, Enduro oraz  1/4 ironmana. W ramach poszczególnych wyścigów będą także tradycyjne sztafety, a także Mistrzostwa Polski Straży Pożarnej. Ponadto przewidziane są zawody dziecięce.

Zobacz także:
W tym roku triathlon w Nowym Dębcu 23 maja

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%