Męski Świat w Ściętej Głowie

Na mapie Kościana powstało miejsce skierowane do panów w każdym wieku – od chłopców po seniorów. Ścięta Głowa to pierwszy barber shop w naszym mieście, po wizycie w którym każdy mężczyzna wyjdzie zadbany i zrelaksowany.

Męski świat w Ściętej Głowie

W eleganckim wnętrzu Ściętej Głowy męskimi czuprynami (bardziej i mniej bujnymi)
doskonale zajmują się dwie profesjonalistki – Daria i Dominika.

Barber shop to coś więcej niż męski fryzjer. W takim miejscu każdy facet może się ostrzyc, uczesać, wystylizować włosy, a także ogolić i przyciąć brodę, a nawet poddać się regulacji woskiem oraz zabiegom pielęgnacyjnym. Taka właśnie idea przyświeca Ściętej Głowie w Kościanie.

Ścięta Głowa to męski światmówi Patrycja Haremska, współwłaścicielka marki.Po przekroczeniu progu naszego salonu mężczyzna w każdym wieku ma się poczuć dobrze i swobodnie. To miejsce, gdzie panowie nie są obsługiwani jak u tradycyjnego fryzjera, pomiędzy jedną klientką a drugą, gdzie tylko przycina im się w pośpiechu włosy. U nas każdy klient traktowany jest z należytą uwagą, a po wyjściu ma mieć fajną, twarzową fryzurę.

Marka Ścięta Głowa zrodziła się w Środzie Wielkopolskiej, a tworzą ją dwa spokrewnione ze sobą małżeństwa. Niespełna dwa lata temu w letni wieczór siedzieli wspólnie na balkonie i podczas luźnej rozmowy uznali, że w ich rodzinnym mieście brakuje prawdziwie męskiej strefy miasta. Sześć tygodni później już otwierali Ściętą Głowę.

Po sukcesie nowego miejsca w Środzie, postanowili pójść za ciosem i otworzyli kolejny punkt w Kościanie. A dlaczego u nas? Bo w Kościanie także nie było wcześniej takiego miejsca, a poza tym jedna z barberek, która znalazła zatrudnienie w macierzystym salonie, jest kościanianką. Właściciele uznali, że zdolnej pracownicy wygodniej będzie pracować na miejscu niż codziennie tracić godzinę na dojazd i powrót do miejsca pracy.

Tak więc w Kościanie klientów obsługują dwie młode, zdolne i zaangażowane barberki, czyli Daria i Dominika. – Naszej kadrze zapewniamy ścieżkę rozwoju w tym zawodziezapewnia pani Patrycja.Pracownicy przechodzą serię wyselekcjonowanych szkoleń, mają okazję uczyć się u najlepszych.

Ściętą Głowę cechuje także dbałość o stosowane kosmetyki. Salon bazuje na amerykańskiej marce Lockharts, która oferuje produkty z najwyższej półki. Można je również zakupić na miejscu.

Pomimo dbałości o detale, Ścięta Głowa jest miejscem na każdą kieszeń. – Oferujemy usługi w różnym przedziale cenowym – od strzyżenia dziecięcego za 20  zł do usługi Spa Combo Premium za 75 złmówi pani Patrycja.

Męski świat Ściętej Głowy podkreśla dodatkowo estetycznie wykończone, przyjemne wnętrze. Na wejściu klient częstowany jest dowolnym napojem wedle uznania – kawą, herbatą, piwem bezalkoholowym lub czymś mocniejszym, jeśli nie przyjechał samochodem. W tle natomiast pobrzmiewa dobra muzyka.

Co jeszcze istotne, w salonie obowiązują zapisy, a można ich dokonać on-line poprzez stronę booksy.com. Dzięki temu można tego dokonać nawet późnym wieczorem. Klient od razu widzi także jakie terminy są wolne. Ponadto stali klienci są premiowani darmową wizytą, zniżkami na produkty, a także upominkami. – Najbardziej zadowolone są chyba partnerki naszych klientówśmieje się Patrycja Haremska.Cieszą się, że po wizycie u nas ich facet w końcu dobrze wygląda. Jest atrakcyjniejszy, bardziej zadbany, a w pewnym wieku dobrze dobrana fryzura potrafi odjąć sporo lat. Dotyczy to także łysiejących już panów. Zapraszamy zatem w nasze progi.

ŚCIĘTA GŁOWA BARBER SHOP
Kościan, Plac Wolności 26
Zapraszamy:
pon-pt: 8.00-20.00, sob: 7.00-15.00
tel. 880 252 757
FB: scietaglowabarbershop