Kredyty w FINES – jesteśmy po to, by pomóc!

Masz kłopoty finansowe, a może planujesz remont, budowę domu, zakup mieszkania lub auta? Potrzebujesz kredytu i nie bardzo wiesz jak wybrać? Czy na pewno bank, w którym masz konto zaoferuje najniższą ratę?

Chodzenie od banku do banku wymaga dużo czasu, a i tak nie gwarantuje sukcesu. Jeśli niezrozumiałym wydaje Ci się cały ten bankowy żargon – JESTEŚMY PO TO, BY POMÓC! Czekamy na Ciebie w naszym biurze Fines, przyjdź, porozmawiamy, sprawdzimy Twoją sytuację, bezpłatnie pomożemy w wyborze najlepszego finansowania.

Każdy klient to inna historia, inne potrzeby i inne rozwiązanie. Posiadamy specjalną ofertę dla emerytów i rencistów, dla osób pracujących na umowę o pracę, umowę zlecenie, prowadzących działalność oraz rolników. Jeśli masz już kilka kredytów i Twoja sytuacja wydaje Ci się beznadziejna, możemy zaproponować kredyt konsolidacyjny na maksymalnie 120 miesięcy. Po prostu przyjdź i sprawdź.

Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą wnioskować o kredyt w banku, mamy pożyczki pozabankowe (korzystamy tylko ze sprawdzonych firm pożyczkowych). Powodów może być wiele – np. brak udokumentowanych dochodów lub negatywne wpisy w bazie BIK. Jest to ważna sprawa dla tych, którzy naprawdę pilnie potrzebują pożyczki – u nas w zasadzie każdy ma szansę ją otrzymać.

W Fines znajdziesz kilkanaście ofert bankowych i pozabankowych. Dzięki ścisłej i długoletniej współpracy z bankami w naszym biurze dostępne są te same oferty i promocje co w placówce banku. Pomożemy Ci odszukać kredyt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami oraz zapewnimy miłą i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy obecni na kościańskim rynku już od 2008 roku, promujemy zasady rzetelności i etyki w biznesie. Fines Operator Bankowy to solidna firma, godna zaufania, czego najlepszym dowodem są już tysiące zadowolonych klientów.

Przyjdź do nas i sprawdź sam jak tani może być Twój kredyt.
Biuro FINES Kościan
ul. Śmigielska 5
tel. 609 749 363, 503 456 291
e-mail: koscian@operatorbankowy.pl