Kiermasz Świąteczny dla Wiktorka w niedzielę

11 grudnia w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się charytatywny Kiermasz Świąteczny dla Wiktora Ratajczaka. Chłopiec choruje na nowotwór złośliwy wątroby i potrzebne jest pilne wsparcie na leczenie za granicą.

KOK po raz drugi włącza się w akcję pomocy na rzecz chłopca. W październiku odbył się koncert, który spotkał się z dużym zainteresowaniem (zobacz: Koncert charytatywny dla Wiktorka [ZDJĘCIA]).

Tym razem przed nami propozycja świąteczna z mnóstwem atrakcji. Podczas wydarzenia będzie można m.in. zakupić rękodzieło, spróbować domowych wypieków, wziąć udział w licytacjach oraz loterii, a nawet spotkać Świętego Mikołaja. Chętne osoby będą mogły ponadto udekorować pierniczka lub bombkę, pomalować kubek, a także odwiedzić żywą szopkę i utrwalić swój wizerunek na zdjęciu wykonanym przez profesjonalnego fotografa.

Wśród atrakcji będą także samochody policyjne i świąteczny TIR. Swoją obecność zapowiedzieli strażacy z OSP Kościan. Całości dopełnią występy artystyczne, podczas których będzie można usłyszeć świąteczny repertuar.

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na zagraniczną operację dla 3-letniego chłopca, która jest dla niego jedyną szansą. Wpłat można dokonywać także na: www.siepomaga.pl/wiktorek-ratajczak. Brakuje jeszcze około 500 tys. zł.