Joga na trawie w Kościanie i w Czempiniu w lipcu

Studio jogi i rozwoju osobistego Przystań Mocy zaprasza w lipcu na otwarte zajęcia praktyki jogi. W Kościanie odbędą się one już po raz piąty, a w Czempiniu po raz pierwszy. Zajęcia będą odbywać się na miejscowych stadionach.

Jak informuje Przystań Mocy joga na trawie jest skierowana do wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i doświadczenia w praktyce jogi. Nie chodzi o to, by być dobrym w czymś, ale by być dobrym przede wszystkim dla siebie.

Wybierając się na zajęcia należy zadbać o wygodny strój, matę, butelkę wody, a także nakrycie głowy, jeśli będzie gorąco.

W Kościanie zajęcia będą przeprowadzane tradycyjnie w niedziele na stadionie miejskim. Wspólne ćwiczenia potrwają od 9.30 do 11.00 w każdą niedzielę począwszy od 3 do 24 lipca. Jedynie w razie niepogody mogą zostać odwołane. Z kolei w Czempiniu wspólna praktyka będzie odbywać się w soboty na miejscowym stadionie w godzinach 9.30-11.00. Zajęcia rozpoczną się 2 lipca, a ostatnie przewidziane są w sobotę 23 lipca.

Przy organizacji zajęć w obu miastach są miejscowe samorządy, a także prywatni partnerzy.

Z kolei w sobotę, 25 czerwca na trawie w parku przy Kościańskim Ośrodku Kultury w ramach Międzynarodowego Dnia Jogi, które przypada 21 czerwca, odbędzie się wspólna praktyka w godzinach 16.00-18.00. Zajęcia poprowadzą również instruktorki z Przystani Mocy.