BON PODARUNKOWY – idealny pod choinkę

Co roku ten sam dylemat: Jaki prezent kupić?; Czy trafię z prezentem?; Czy się spodoba?; Czy nie zdubluję podarunku? Znasz ten problem i ból nietrafionego prezentu? Pomożemy Ci wybrać idealnie.

W salonie Secret Garden zarówno panie, jak i panowie mogą liczyć na fachową opiekę wykwalifikowanych specjalistów w różnych dziedzinach pielęgnacji i dbałości o zdrowie.

Jednym z dobrych opcji jest bon podarunkowy, który można wykorzystać według własnego upodobania i potrzeb. Taki voucher możemy wykupić już w każdym miejscu: markecie, siłowni, drogerii, sklepie odzieżowym, punkcie medycznym oraz salonie kosmetycznym czy fryzjerskim.

Prezent ten sprawi, że obdarowana osoba na pewno przyjmie go z ogromnym zadowoleniem. Warto dyskretnie porozmawiać, co sprawiłoby największą radość. Jest duże prawdopodobieństwo, że osoba, którą chcemy obdarować wspomni o jakimś aspekcie, który nakieruje Cię na jaką usługę wykupić bon – sklep, masaż, który ciągle był odkładany w czasie, a może ma swoją ulubioną kosmetyczkę lub fryzjerkę i to właśnie w tym salonie wykupimy dla niej usługę? Nie możemy zapomnieć również o mężczyznach, którzy coraz chętniej korzystają z usług barbera, by ujarzmił włosy i zarost lub kosmetyczki, by ktoś porządnie i profesjonalnie oczyścił twarz, zadbał o dłonie itd.

Takie bony w większości są długoterminowe, mogą być dostępne w trzech wariantach: kwotowym – na konkretny budżet, na wybrany zabieg lub pakiet, on-line – dostępny do własnego wydruku.

Tym artykułem zapraszamy Was do Naszego salonu, gdzie dostępne są BONY PODARUNKOWE w kilku wersjach wizualnych do wyboru: piękne złocone koperty, które będą elegancją same w sobie oraz wersja elektroniczna, gdy nie możesz osobiście odebrać BONU lub jako prezent „na ostatnią chwilę”.

Kim jesteśmy?
Secret Garden Beauty for Women&Men powstał w 2019 roku, a skupia w jednym miejscu wielu profesjonalistów z myślą o osobach, które liczą na profesjonalizm w każdym calu.

Nie ma tu miejsca na niewygodę, przypadkowość i pospolitość. Każdego roku odbywamy wiele szkoleń, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje, rozwijając wiedzę, pasję, umiejętności, aby z poczuciem pełnej odpowiedzialności móc prowadzić skutecznie naszych klientów.
Na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów – obok profesjonalizmu i doświadczenia wykonujących je specjalistów – ogromny wpływ ma jakość stosowanych preparatów i urządzeń.

W naszym salonie używamy wyłącznie certyfikowanych, atestowanych produktów, które zapewniają rezultaty bez ryzyka niepożądanych reakcji. Nie stosujemy niepewnych i tańszych „zamienników” produktowych.

Nasi specjaliści:
Agnieszka Mruk – kosmetolog z 15-letnim doświadczeniem, aktualnie studentka II roku kierunku medycznego. Jej jednostka zgłoszona jest jako NZOZ u Marszałka Wojewódzkiego dlatego wiesz, że jesteś w najlepszych i najbezpieczniejszych rękach w trakcie zabiegów z zakresu medycyny i estetologii, m.in. biostymulatory tkankowe, ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, zastosowanie fibryny, laseroterapie, konsultacje z ułożeniem spersonalizowanego Beauty Planu.

Anet Beauty Art – Aneta jest naszą specjalistką od kwasów hialuronowych, nici liftingujących. Współpracujemy z Anetą tylko raz na kwartał, gdyż na co dzień przyjmuje w Krakowie i to właśnie my jako jedyni w Wielkopolsce możemy ją gościć. Aneta jest stylistką gwiazd: celebrytów, aktorów, blogerów i to prawdziwy zaszczyt trafić w takie dłonie. Zabiegi jakie oferuje wykonuje tylko i wyłącznie z kwasami i nićmi dlatego jest osobą do jakiej będziesz mieć pełne zaufanie.

Anita Lamenta – od 5 lat stylistka przedłużania i zagęszczania rzęs, wykonuje również makijaż okolicznościowy oraz hennę pudrową i lifting-laminacje rzęs i brwi.

Patrycja Pacewska – z zawodu fryzjerka oraz stylistka przedłużania rzęs, wykonuje fryzury z użyciem warkoczy bokserskich, jest ekspertem w dziedzinie beziniekcyjnnego i niechirurgicznego modelowania ciała. Posiada wiedzę podstaw anatomii mięśni i stawów, a także ich motoryki. Posiada obszerną wiedzę w dziedzinie modelowania i problematyki utraty masy tłuszczowej przy chorobach takich jak: insulinooporność, hiperprolaktynemia, hashimoto, niedoczynność tarczycy.

Art Permanent Patrycja Ratajczak
– linergistka z 9-letnim doświadczeniem. Wykonuje brwi aż 9 różnymi metodami. Pigmentację wykonuje na najwyższym jakości sprzęcie oraz doskonałych pigmentach. Swoją pasję przekazuje innym prowadząc szkolenia z zakresu makijażu permanentnego.

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy BON PODARUNKOWY będzie dobrym prezentem – uwierz nam na słowo – osoba, którą nim obdarujesz będzie najszczęśliwsza na świecie!

SECRET GARDEN BEAUTY
Kościan, ul. Dworcowa 2
tel. 691 644 008, 785 982 418
www.secretgardenkoscian.pl
instagram: secretgardenbeauty4