Wakacyjna praca na poczcie

Z uwagi na zbliżający się okres urlopowy Poczta Polska zatrudni podczas wakacji nawet 700 osób. Dostępne oferty dotyczą m.in. pracy w sortowniach i na zapleczach placówek pocztowych przy załadunku i rozładunku przesyłek.

Poczta Polska. Sortowanie paczek.
W okresie wakacyjnym Poczta Polska poszukuje m.in. pracowników do sortowania przesyłek.

Zatrudnieni będą się też zajmować przygotowaniem ich do doręczenia. Rozbudowana sieć sortowni i placówek pocztowych umożliwia wybranie miejsca wakacyjnej pracy w dogodnej dla siebie lokalizacji. Poczta Polska daje też możliwość dopasowania godzin i dni pracy do indywidualnych oczekiwań kandydatów. Zatrudnienie podczas wakacji to szansa na rozpoczęcie aktywności zawodowej lub kontynuowanie jej w nowym zawodzie.

– Wakacyjne oferty pracy realizowane są w ramach jednej z trzech kampanii rekrutacyjnych prowadzonych przez nas cykliczne, co rok – mówi Agnieszka Grzegorczyk, dyrektor zarządzająca Pionem Kapitału Ludzkiego w Poczcie Polskiej.Ich efekty pokazują, że zainteresowanie pracą w Poczcie, szczególnie w ramach pracy sezonowej jest duże. W zeszłorocznej kampanii wakacyjnej zatrudniliśmy 2,4 tys. osób.

Oprócz pracy sezonowej związanej z okresem letnim Poczta Polska ma też propozycje dla tych, którzy chcieliby związać się z firmą na dłużej. Spółka poszukuje m.in. kandydatów na listonoszy, pracowników sortowni, a także kierowców pojazdów – do i powyżej 3,5 tony. Szansę na zatrudnienie maja też osoby niepełnosprawne.

Oferty pracy zarówno wakacyjnej, jak i stałej dostępne są na stronie internetowej Poczty Polskiej www.poczta-polska.pl/aplikuj.