W środę, 24 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie inwestycji w gminie Kościan zwiększającej dostępność transportową mieszkańców. To nowoczesne punkty przesiadkowe oferujące m.in. parking typu Park&Ride, wiaty Bike&Ride oraz infrastrukturę dla pieszych i rowerzystów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz