Fotorelacje Kościan - Koscianiak.pl

Zamknij
03:06, 04.04.2024

Zarząd Powiatu Kościańskiego przeprowadził konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kościanie. Zgłosiła się jedna kandydatka, która pozytywnie przeszła weryfikację. Stanowisko dyrektora szkoły obejmie ona od 1 września.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Umow na ścieżkę rowerową z Bonikowa do Sepna
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska na plaży w Nowym Dębcu
zobacz fotorelację
Kolorowy Świat Bajek na Łazienkach z KOK-iem
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska w Kościanie
zobacz fotorelację
Triathlon Greatman 2026 w Nowym Dębcu
zobacz fotorelację
Wypadek za Jerką. Auto w rowie i rozbite o drzewo
zobacz fotorelację
Mural integracyjny na płocie przy KOK-u
zobacz fotorelację
Kolizja na obwodnicy ciężarówki z osobówką
zobacz fotorelację
„Aktywny Poranek” na Placu Wolności
zobacz fotorelację
Wernisaż prac 17 artystów w ramach pleneru
zobacz fotorelację

komentarze (2)

ABCDABCD

1 1

No to dobiegają wreszcie do końca rządy durektorki Rataja...Pewnie nie tak wyobrażała sobie "współpracę" z ostatnim starostą. Nie miało z nią lekko kilkunastu belfrów i pracowników tej szkoły- być może swoją frustrację odreagowywała na nich...Ale przecież nikt jej nie zmuszał do objęcia takiej funkcji, która od początku ją przerastała. A teraz nie wyobrażam sobie by z gabinetu dyra przeniosła się do pokoju naucz. i rozpoczęła "prawdziwe" EMPATYCZNE nauczanie j.polskiego👎

19:41, 04.04.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Andrzej z Kościana Andrzej z Kościana

1 1

Hahaha czas pewnych osób powoli się kończy- tak jak kiedyś w swoich pismach do starosty B. i dyrektorki D. zapowiadalem!!! Gorszej atmosfery w pracy za kadencji tych dwóch osób trudno sobie wyobrazić. Nie wyobrażałem sobie tylko, że w TAKI SPOSÓB zakończy swoją karierę pierwsza w historii Ratajczaka dyrektorka tej szkoły. Oby za kadencji drugiej wróciły stare, lepsze czasy- tego życzę uczniom i pracownikom👍🔥

19:52, 04.04.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz