Zamknij
04:58, 30.03.2023

W restauracji „Poemat” w Śmiglu odbyła się uroczystość wręczenia medali przyznanych przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale otrzymały pary świętujące 50 lat małżeństwa.

Uroczystość odbyła się w dwóch turach – 28 i 29 marca. Medale parom małżeńskim, które przeżyły wspólnie pół wieku wręczali burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak, przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla Wiesław Kasperski oraz ksiądz dziekan Krzysztof Mizerski. Okolicznościowe medale otrzymały 42 pary z gminy Śmigiel, które w ubiegłym roku obchodziły 50-lecie ślubu.

Poza medalami na zacnych jubilatów czekał wspólny obiad, a czas umilała muzyka.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Bajka w wykonaniu DoART
zobacz fotorelację
Aleksander Opas z trzema medalami Mistrzostw
zobacz fotorelację
„Ożywione” w KOK
zobacz fotorelację
W pożarze mieszkania stracili wszystko
zobacz fotorelację
Zadymienie w piwnicy domu w Kurzej Górze
zobacz fotorelację
Ostatni etap budowy szpitalnego ZOL
zobacz fotorelację
Po pożarze spędzą noc poza swoimi mieszkaniami
zobacz fotorelację
Pożar mieszkania na os. Jagiellońskim w Kościanie
zobacz fotorelację
65 lat Towarzystwa Miłośników Ziemi Kościańskiej
zobacz fotorelację
Festiwal Dmuchańców w Kościanie
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz