Zamknij

Podróżnicy po dłuższej przerwie

00:21, 28.03.2019 Redakcja Aktualizacja: 00:21, 28.03.2019
Skomentuj
Po ponad miesięcznej przerwie cyklu "Spotkań z podróżnikami" najwyższy czas na prelekcję. 13 kwietnia fani tego cyklu spotkań usłyszą opowieść o podróży jachtostopem.

Będzie zatem tropikalnie, romantycznie i przygodowo. Marek Kramarczyk, który będzie gościem spotkania, opowie o swej jachtostopowej przygodzie, która nieoczekiwanie zmieniła się w 3-letnią włóczęgę po morzach i oceanach.

O swej szalonej przygodzie jej bohater mówi następująco:
"Gdy w mojej głowie zrodził się nieco szalony pomysł wyprawy jachtostopem na Karaiby, nie miałem pojęcia, że spędzę na morzu tak dużo czasu. Zachwycony przygodami w tropikach postanowiłem nie wracać do normalnego życia i znaleźć pracę na jachcie. Udało się, a moja podróż trwała dalej. Jej wielkim finałem był rejs na Pacyfik, który odbyłem jako członek załogi polskiego jachtu Ocean View".

Na prezentacji będzie można usłyszycie między innymi o tym, jak bez żadnego doświadczenia żeglarskiego można złapać pierwszy jacht na stopa w 5 minut. Będzie można także zobaczyć jak wygląda praca na jachcie i nurkowanie z setką polujących rekinów. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zobaczyć wyspy, gdzie ludzie wyglądają jak z bajki "Moana" i kilka innych rzeczy. Wszystko to doprawione zdjęciami z miejsc, do których mało kto ma okazję zajrzeć.

13 kwietnia 2019, SOBOTA, godz. 18:00
Kościański Ośrodek Kultury wstęp wolny
organizatorzy: Miasto Kościan, Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty, Kościański Ośrodek Kultury

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%