Zamknij

Koncert karnawałowy PoGłosu w nastrojowym klimacie [ZDJĘCIA]

16:52, 12.02.2024 red. Aktualizacja: 17:27, 12.02.2024
Skomentuj

Na początku lutego w Willi Berlińskiej odbył się koncert karnawałowy organizowany przez działającą w Kościanie Szkołę Emisji Głosu PoGłos.

 Podczas wydarzenia wystąpiło 11 wokalistów. Wśród nich byli zarówno uczniowie szkoły jak i jej instruktorzy oraz założycielka PoGłosu – Emilia Ziegler-Opara.

W wykonaniu artystów można było usłyszeć rozmaite utwory z gatunku muzyki rozrywkowej. Pojawiły się współczesne hity Dua Lipy, utwory Caro Emerald inspirowane latami 30 XX wieku, a także melodie największych dam polskiej piosenki – Anny Jantar, Krystyny Prońko czy Maryli Rodowicz. Różnorodność repertuaru sprawiła, że każdy słuchacz mógł znaleźć w nim utwory bliskie swojemu sercu. Całość przeplatana była ciekawymi opowieściami o karnawałowych zwyczajach z różnych stron świata, które przedstawiał Jakub Szpunt – jeden z instruktorów Szkoły Emisji Głosu PoGłos, który tego wieczoru pełnił rolę konferansjera.

[FOTORELACJA]2318[/FOTORELACJA]

W PoGłosie naukę śpiewu podejmują osoby w rozmaitym wieku i także na koncertach swoje umiejętności prezentują zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. W koncercie karnawałowym wystąpili wokaliści w wieku od 14 do 50 roku życia. Adeptów sztuki wokalnej do występu przygotowali Magdalena Sworek oraz wspomniany wcześniej Jakub Szpunt. Za scenariusz i reżyserię koncertu odpowiedzialna była Emilia Ziegler-Opara. Gospodarze Willi Berlińskiej natomiast przygotowali dla gości pyszny poczęstunek.

Fot. Szkoła Emisji Głosu PoGłos

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%