Zamknij

Grażyna Łobaszewska gwiazdą Kościańskiego Koncertu Noworocznego

13:43, 30.12.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 13:38, 31.12.2022
Skomentuj
XXXVI Kościański Koncert Noworoczny odbędzie się 15 stycznia. Wystąpi na nim legenda polskiej sceny - Grażyna Łobaszewska.

Koncert Noworoczny odbędzie się już po raz trzydziesty szósty. Od dobrych kilku lat odbywa się on w sali widowiskowej Kościańskiego Ośrodka Kultury, nie inaczej będzie tym razem. Jak zawsze wydarzenie będzie mieć wymiar charytatywny. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przeznaczony na taki właśnie cel.

Bilety w cenie 15 zł będą dostępne w sprzedaży w KOK-u od 5 stycznia, od godz. 8.00. Jedna osoba może zakupić maksymalnie cztery bilety.

Grażyna Łobaszewska od lat zachwyca publiczność. Jej piosenki nucą kolejne pokolenia, a sale na jej koncertach są zawsze pełne. To jedna z największych i najbardziej tajemniczych gwiazd polskiej estrady. Usłyszymy między innymi takie hity jak "Czas nas uczy pogody", "Brzydcy" czy "Ludzie z duszą".

- Artystka zachwyca nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Posiadaczka jednego z najciekawszych głosów obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia pracy artystycznej, łącznie wydała kilkanaście albumów studyjnych, występując solo lub we współpracy z innymi artystami. Zapraszam Państwa na niezwykły koncert, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na cel charytatywny - mówi burmistrz Piotr Ruszkiewicz.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%