Zamknij

"Spacer z psem" w Śmiglu [ZDJĘCIA]

20:29, 13.09.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 20:29, 13.09.2022
Skomentuj
11 września przy amfiteatrze w Śmiglu zorganizowano imprezę dla miłośników psów, która miała również charakter edukacyjny. Na wydarzenie zaprosił Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji oraz Centrum Kultury w Śmiglu.

Na imprezę nazwaną "Spacer z psem" przybyli miłośnicy psów i ich czworonożni przyjaciele. Była o okazja do zaprezentowania swoich pupili, ale również do uzyskania wielu cennych porad szkoleniowych, weterynaryjnych i pielęgnacyjnych. Udzielali ich zaproszeni goście: Karolina Szul - lekarz weterynarii oraz Sylwia Zeh-Waligóra - behawiorystka i trenerka psów.

Gośćmi wydarzenia byli także wolontariusze z przytuliska w Koszanowie, którzy zachęcali do wstąpienia w ich szeregi oraz adopcji podopiecznych przytuliska. Imprezie towarzyszyła zbiórka karmy, smyczy, i innych akcesoriów dla podopiecznych przytuliska.

W programie nie mogło także zabraknąć tytułowego spaceru, który prowadził spod Centrum Kultury do terenu przy wiatrakach i z powrotem. Przeprowadzono także szereg konkursów podczas których wybrano  psa z najbardziej oryginalnym imieniem, z najkrótszym i  najdłuższym ogonem, a także z  najkrótszymi i  najdłuższymi łapkami.  Psiaki mogły również  zaprezentować  jakie sztuczki lub komendy potrafią wykonać. Najlepsi otrzymali nagrody.

Fot. Piotr Pewiński (ekoscian.eu)

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%