Zamknij

Maraton filmów Stanisława Barei w KOK

10:43, 21.07.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:43, 21.07.2022
Skomentuj
Już w najbliższy piątek, 22 lipca w Kościańskim Ośrodku Kultury zostaną pokazane trzy kultowe filmy mistrza Barei. To nie wszystko, gdyż między filmami będzie można o nich podyskutować, a także stacjonować będzie letnia kawiarenka.

W ramach letniego maratonu widzowie będą mieli okazję obejrzeć trzy fundamentalne dzieła mistrza: "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Poszukiwany poszukiwana" i oczywiście "Miś". Przed każdym seansem referat wprowadzający wygłosi Wisław Kot, a po filmie będzie okazja do dyskusji połączonej z nostalgicznymi wspominkami.

Filmy będą wyświetlane w salce kinowej KOK. Ponadto na zewnątrz funkcjonować będzie letni ogródek kawowy, w którym kawiarnia Saskia serwować będzie ciasto, kawę, mrożoną herbatę, lody i popcorn.

- Będzie zatem można  dowolnie i według uznania zarządzić swoim czasem oglądając albo wszystkie trzy filmy, albo tylko film trzeci, bądź pierwszy, a resztę piątkowego wieczoru spędzić "na lodach" czy przy kawie na świeżym powietrzu przy kawiarnianym stoliku razem z Wiesławem Kotem, z ekipą KOK i smakołykami Saskii - zachęca do udziału w wydarzeniu Kościański Ośrodek Kultury.

Przybliżone godziny seansów:
18:00 - "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"
20:00 - "Poszukiwany, poszukiwana"
22:00 - "Miś"

PIĄTEK, 22.07, sala kameralna KOK. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zainteresowani proszeni są o rezerwację miejsc pod numerem tel. 65 512 05 75

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%