Zamknij

Konkurs! Wygraj karnety na BANGARANG 3 Festival

17:07, 29.06.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 17:07, 29.06.2022
Skomentuj
Tegoroczny Bangarang Festival w Chwałkowie zbliża się wielkimi krokami. To już w najbliższy piątek i sobotę. Kto jeszcze nie ma biletu, ma szansę zdobyć go dzięki nam.

W tym roku na Festiwalu wystąpią fantastyczne zespoły, w tym m.in.: Hunter, The Analogs, Zenek Kupatasa, Bracia Figo Fagot, Rewizja, Gorgonzolla, Chałtcore, Koniec Listopada, Inscydent, Bottlekopf, Cztery Mile Lasu, Niesamowita Sprawa. Łącznie 16 kapel na dwóch scenach, przez dwa dni.

Wydarzenie odbywa się w niesamowitym miejscu, na ogromnej łące, a dojazd biegnie obok pola z dala od zabudowań mieszkalnych. W związku z lokalizacją wydarzenie funkcjonuje już powszechnie jako "festiwal w środku pola kukurydzy". Chwałkowo znajduje się z kolei w gminie Krobia, około 50 km od Kościana. Poza koncertami nie zabraknie także atrakcji dla dzieci.

A zatem nie może Was tam zabraknąć! Dlatego dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki obowiązujące na całe wydarzenie.

By wygrać karnet, prześlijcie w wiadomości na FB lub nasz mail: [email protected] krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie wziąć udział w Festiwalu. W temacie maila wpiszcie BANGARANG, a w treści poza odpowiedzią zostawcie także numer telefonu kontaktowego. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy dwie osoby, do których trafi nagroda.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku (30.06)  do godziny 18.00. Powodzenia!

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%