Zamknij

Joanna Dudkowska Band i Chuc Frazier w KOK [ZDJĘCIA]

22:06, 10.06.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 02:03, 15.03.2023
Skomentuj

Pełen ekspresji koncert zagrali w Kościańskim Ośrodku Kultury Joanna Dudkowska i Chuc Frazier wraz z muzykami. Publiczność od razu dała się ponieść pozytywnej energii bijącej ze sceny.

Koncert pochodzącej z Kościana basistki Joanny Dudkowskiej i Amerykanina z Teksasu Chuca Fraziera odbył się w ramach jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Oświatowego im. Dezyderego Chłapowskiego. Wydarzenie dla publiczności było bezpłatne, choć można było w czasie jego trwania zasilić fundusz stypendialny Stowarzyszenia.

Zgromadzona publiczność podczas półtoragodzinnego koncertu miała okazję usłyszeć znane, światowe przeboje muzyki popularnej w najlepszym wydaniu i z własną aranżacją zespołu. Były m.in. hity Prince`a, Michaela Jacksona, Erica Claptona czy Nirvany. Wszyscy muzycy na scenie wykazali się wirtuozerią na granych przez siebie instrumentach. Te umiejętności w połączeniu ze sceniczną osobowością i energią Fraziera i Dudkowskiej dały efektowne show.

Dodatkowo muzycy wciągnęli publiczność do wspólnego śpiewu, co spotęgowało udaną zabawę. Kto przyszedł, na pewno nie pożałował otrzymując potężną dawkę muzycznych doznań i pozytywnej energii. Po koncercie można było natomiast kupić płytę i porozmawiać z artystami.

Fot. Milena Waldowska

 

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%