Zamknij

Dni Kościana: Ogień i Kasia Czarnecka na finał Święta Miasta [ZDJĘCIA]

08:38, 06.06.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 02:05, 15.03.2023
Skomentuj

W niedzielę wieczorem na scenie plenerowej KOK-u publiczność miała okazję wysłuchać koncertu zespołu Ogień, a następnie Kasi Czarneckiej z zespołem Strefa Zero.

Na tegoroczny koncert Ognia w Kościanie czekało wielu fanów, którzy licznie zgromadzili się pod sceną. Podczas wydarzenia publiczność usłyszała zarówno starsze kawałki grupy, jak i najnowsze z premierowej płyty "Uwierz w to", która właśnie ujrzała światło dzienne. Fani śpiewali piosenki razem z zespołem, nie mogło oczywiście obyć się bez bisów. Po koncercie członkowie zespołu rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

Ostatnim akcentem "Maratonu Kulturalnego" w ramach Święta Miasta był koncert Strefy Zero. Grupa wraz z charyzmatyczną wokalistką Kasią Czarnecką zaprezentowała przede wszystkim covery Maanamu, choć publiczność miała okazję usłyszeć również kilka autorskich piosenek grupy. Pomimo późnej, niedzielnej pory tego występu, obejrzało go całkiem sporo osób, które świetnie się bawiły przy ponadczasowych hitach legendarnego polskiego zespołu.

Tym koncertem zakończyły się trzydniowe wydarzenia rozrywkowe i kulturalne w ramach "Święta Miasta. Rozrywki ze smakiem. Maratonu kulturalnego".

Fot. Milena Waldowska

 

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%