Zamknij

Rozrywka ze Smakiem na Placu Wolności [ZDJĘCIA]

18:44, 03.06.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:41, 17.03.2023
Skomentuj

Rozrywkową część Święta Miasta w Kościanie rozpoczęły występy artystyczne przy fontannie. Na Placu Wolności funkcjonują również food trucki.

Bez wątpienia pogoda na inaugurację tegorocznych Dni Kościana dopisała. Po południu na Placu Wolności w pełnym słońcu było chwilami nawet za gorąco. Część koncertowa rozpoczęła się o godz. 16.30, a wówczas jeszcze frekwencja wśród publiczności nie była zbyt duża. Stosunkowo mało osób było także po przeciwległej stronie Placu, gdzie rozmieszczono food trucki. Impreza będzie się jednak z pewnością pomału rozkręcać.

Występy na Placu Wolności rozpoczęła parada Orkiestry Dętej TON. Następnie muzycy zagrali koncert przy fontannie. Mieli utrudnione zadanie, bo nie było z nimi dyrygenta, Macieja Madanowskiego. Ale członkowie orkiestry poradzili sobie bardzo dobrze. Publiczność usłyszała m.in. "We will rock you" zespołu Queen, podczas którego muzycy nawet pokusili się o śpiew oraz "What a wonderful word" Loisa Armstronga.

W piątkowe popołudnie publiczność miała jeszcze okazję podziwiać Kapelę Dudziarską "Sokoły" oraz Orkiestrę Dętą OSP Kościan wraz z tańczącymi mażoretkami Rytmix.

A przed nami wieczorne koncerty na scenie przy KOK-u.

Fot. Milena Waldowska

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%