Zamknij

Dni Śmigla 2022. Porywający koncert Cleo [ZDJĘCIA]

22:53, 21.05.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 02:16, 15.03.2023
Skomentuj

Tłumy fanów pojawiły się na placu targowym w Śmiglu na kulminacyjnym sobotnim koncercie podczas tegorocznych Dni Śmigla. Publiczność, szczególnie najmłodsza jej część, była oczarowana występem Cleo.

Koncert Cleo pokazał, że to w tej chwili wokalistka z najwyższego topu w Polsce. Szczególnie wielu fanów ma wśród bardzo młodej publiczności, do czego bez wątpienia przyczynił się jej udział jako jurorki w programie telewizyjnym "The Voice Kids".

Piosenkarka pojawiła się na scenie o godzinie 21.20 zaproszona na nią przez dyrektora CK Piotra Błaszkowskiego i burmistrz Śmigla Małgorzatę Adamczak. Od razu powitana została gromkimi okrzykami. Obok niej pojawiły się dwie tancerki, a fani już od pierwszych taktów śpiewali znane im przeboje. Cleo bardzo serdecznie przywitała się z publicznością, ale niestety po dwóch piosenkach trzeba było na chwilę przerwać koncert. Spowodowane było to złą jakością dźwięku. W czasie gdy technicy uwijali się, by jak najszybciej rozwiązać problem, wokalistka wyszła do fanów rozdając autografy. W tym momencie ludzie zaczęli mocno napierać na barierki, które trzeba było przytrzymywać, a gwiazda była otoczona kordonem ochroniarzy.

Po kilku minutach koncert wznowiono ku uciesze fanów. Po zaśpiewaniu ponownie przerwanego utworu, do wykonania kolejnego Cleo zaprosiła jedną z młodych i utalentowanych wokalistek na scenę, by zaśpiewała z nią kolejną piosenkę. Bez wątpienia ten koncert zostanie na długo zapamiętany nie tylko w samym Śmiglu, ale również w bliższej i dalszej okolicy, bo wiele osób przybyło na niego spoza gminy Śmigiel.

Fot. Milena Waldowska

 

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%