Zamknij

Koncert Eleni w Kościanie z kompletem publiczności [ZDJĘCIA]

08:40, 12.05.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:42, 17.03.2023
Skomentuj

Piosenkarka wraz z muzykami wystąpiła na scenie KOK-u w koncercie z okazji Dnia Matki. Jej koncert spotkał się z ogromnym zainteresowaniem kościaniaków, którzy wypełnili salę widowiskową po brzegi śpiewając wraz z wokalistką jej największe hity.

Eleni jest obecna na polskiej scenie muzycznej już przeszło 45 lat, ale nie jest piosenkarką często pokazywaną w telewizji, nie jest też typem gwiazdy ani skandalistki. Mimo to publiczność wciąż ją uwielbia i pamięta jej melodyjne, śpiewane ciepłym głosem przeboje.

Dowodem na popularność piosenkarki o greckim pochodzeniu był koncert w Kościanie. Pomimo dość wysokiej jak na nasze miasto ceny biletów, wszystkie miejsca były wypełnione do cna. Nie można także powiedzieć, że na widowni zasiadły tylko starsze osoby pamiętające jeszcze przeboje Eleni chociażby z telewizyjnych koncertów życzeń. Dało się zauważyć całkiem sporo młodszych osób.

Podczas koncertu nie było bogatej oprawy scenicznej, a jedynie gra świateł obsługiwana przez niezawodnego Mariusza Odważnego z KOK-u. Na scenie piosenkarce towarzyszyło tylko dwóch muzyków, z którymi - jak sama wspomniała - współpracuje od początku swej kariery, czyli Kostas Dzokas i Aleksander Białous. Mimo to publiczność świetnie się bawiła podczas dwugodzinnego koncertu, śpiewając razem z wokalistką jej największe przeboje, ale również mniej znane piosenki, w tym z ostatniej płyty zatytułowanej "Statek do Pireusu". Nie mogło się oczywiście obyć bez bisów, a po koncercie od wspólnych zdjęć i autografów.

Fot. Milena Waldowska

 

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%