Zamknij

Kibicujemy dalej Julii w The Voice of Poland

10:17, 07.11.2021 Milena Waldowska
Skomentuj
Poczynania pochodzącej z Kościana Julii Stolpe w programie telewizyjnym odkrywającym talenty wokalne śledzi od początku wielu kościaniaków. Dlatego wszystkich ich z pewnością ucieszyło przejście Julii do kolejnego etapu programu.

Premierowe dwa odcinki programu wyświetlone w TVP2 w sobotni wieczór zatytułowane były Nokaut. W tym etapie programu z 28 uczestników wyłoniono 16, którzy będą występować już w programach na żywo. Robi się więc coraz poważniej, a wśród wybrańców jest Julia Stolpe.

Kościanianka w Nokaucie wystąpiła jako ostatnia z siódemki wokalistów należących do drużyny Sylwii Wrzeszczak. Jej brawurowe wykonanie kultowego hitu Zdzisławy Sośnickiej "Aleją Gwiazd" zauroczyło jurorów. Cała czwórka wypowiadała się o wokalistce bardzo pochlebnie. - Profesor Sośnicka podałaby Ci rękę. Słyszałem mnóstwo dziewcząt, które położyły tą piosenkę, nawet profesjonalistki - powiedział zwracając się do Julii po jej występie Marek Piekarczyk.

Nic więc dziwnego, że Julia przeszła do kolejnego etapu. Konkurencja staje się w tej chwili coraz mocniejsza, a kościanianka wyeliminowała w sobotę decyzją Sylwii Wrzeszczak inną bardzo dobrze śpiewającą dziewczynę - Małgorzatę Chruściel. Emocje są zatem coraz większe.

Występ Julii Stolpe w Nokaucie:

[WIDEO]36[/WIDEO]

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%