Zamknij

Lunapark na Dzień Dziecka w Kościanie [ZDJĘCIA]

19:13, 31.05.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 01:06, 01.06.2021
Skomentuj
Park rozrywki dla dzieci umiejscowiony na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 dostępny będzie do końca bieżącego tygodnia. Miasto przygotowało także inne atrakcje dla najmłodszych.

Lunapark czynny jest od piątku, 28 maja. Przez pierwsze dwa dni weekendu pogoda nie służyła niestety zabawie pod chmurką. W niedzielę jednak się wypogodziło i od razu całe rodziny ruszyły ochoczo na karuzele. Również w poniedziałkowe popołudnie w lunaparku spotkaliśmy mnóstwo osób. Radość jest tym większa, że to pierwsza możliwość skorzystania z rozrywki po długim okresie obostrzeń związanych z epidemią. Podczas zabawy uśmiechy nie schodziły z dziecięcych twarzy, a i dorośli dali się ponieść emocjom.

Karuzele nie są jedyną rozrywką dostępną w Kościanie na Dzień Dziecka. Trzy dni bezpłatnych atrakcji przygotował Kościański Ośrodek Kultury. W poniedziałek na najmłodszych czekały warsztaty lego. A już we wtorek, czyli Dzień Dziecka mali widzowie będą mogli pójść do teatru. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl teatru lalek TeatRyle zatytułowany "Wiosenna Przygoda Tymoteusza". Z kolei 2 czerwca KOK zaprasza na godz. 17.00 na dziecięce kino.

Wstęp jest darmowy, ale ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego, liczba miejsc jest ograniczona. Z tego powodu obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 65 512 05 75.

Z kolei MOSiR oferuje tańsze wejścia na pływalnię oraz na ścianę wspinaczkową w Wieży Ciśnień. Godzina basenu dla dzieci i młodzieży z ważną legitymacją szkolną 1 czerwca będzie kosztować 7 zł. Bilet na ścianę wspinaczkową w Dzień Dziecka kosztuje natomiast połowę normalnej ceny.

Fot. Milena Waldowska

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%